Yeni Fortnite sızıntıları, oyun haritasında bazı büyük değişiklikleri ortaya koyuyor.
  • 10, Jan, 2021

  • 96

Yeni Fortnite sızıntıları, oyun haritasında bazı büyük değişiklikleri ortaya koyuyor.

Tatiller sona erdi ve şimdi Fortnite oyununun yeni 2021 yılında alabileceği yeni etkinliklere ve güncellemelere geri dönmeye hazırlanıyoruz ve internete gelmeye başlayan yeni sızıntılar, yakında oyuna gelecek bazı değişiklikleri ortaya çıkarmaya başlıyor.

Sızıntı yapan ve oyun dosyalarında arama konusunda uzman olan Dataminer'e göre, oyunun haberlerini ve sızıntılarını ele aldığı bilinen Dataminer, Mang0e, Kolezyum lokasyonu ile ilgili oyun haritasında önemli ve göze çarpan değişiklikler yapacak olan gelecek güncellemelerle ilgili bazı detayları ortaya koydu.

Kaynağın ifadelerine göre, oyun dosyalarında Kolezyum'un sular altında kalacağını belirten son güncellemelerden sonra bazı kodlar bulundu. .

 

Bizi bir sonraki olayın doğasına götürebilecek birkaç olasılık var, birincisi, belki de oyun haritasının büyük bir kısmının Kolezyum'un içinden patlayacak olan su tarafından boğulacağı, diğeri ise olayın Kolezyum'un içinde olması ve görünüşe göre teknelerin ve ahşap yolların varlığı bunu gösteriyor. Oyuncuların farklı türdeki yarışmalar sırasında onları geçmelerine ve teknelere binmelerine yardımcı olacaktır.

 

Şimdiye kadar bu sızıntılar, oyun dosyalarından ve Dataminer'dan edindiğimiz bilgiler her zaman doğru ve doğru olmasına rağmen kesin olarak alınamaz, ancak özellikle yeni yılın ilk etkinliği olması nedeniyle büyük olmasını beklediğimiz yeni konuşma faaliyetlerinin resmi duyurusunu bekleyeceğiz. 2021.


Tags

fortnite   eba   hes   hes kodu   epic games   ozel  

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?