Yeni Amazon CEOsu, şirketin oyun sektörüne olan bağlılığını teyit ediyor ve gelecekte başarılar bekliyor.
  • 05, Feb, 2021

  • 81

Yeni Amazon CEOsu, şirketin oyun sektörüne olan bağlılığını teyit ediyor ve gelecekte başarılar bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Amazon'un kurucusu ve CEO'su ve dünyanın en zengin insanlarından biri olan Jeff Bezos istifa ettiğini açıkladı. Görev süresi boyunca Amazon oyun stüdyoları gözle görülür bir başarı elde edemedi ve aslında şirket, Jason Shearer'in daha önceki bir raporuna göre birçok sorunla karşı karşıya. Yeni CEO Andy Gacy umudunu kaybetmedi ve oyun endüstrisine bağlılığını sürdürüyor.

Bloomberg'in yeni bir raporunda, yeni Amazon CEO'su, hafta başında şirket çalışanlarına e-posta göndererek şirketin oyun endüstrisine olan bağlılığını onaylayan bir e-posta gönderdiğini söyledi. Jesse, doğru ve önemli şeylere odaklanırsanız başarının geleceğini söyledi. E-postada, yeni CEO şunları söyledi:

Bazı şirketler ilk yılda başarılı olurken diğerleri uzun yıllar alır. Amazon Games Studios'ta şu ana kadar tutarlı bir şekilde başarılı olamamış olsak da, hayatta kalabilseydik başarırdık diye düşünüyorum.

Hemen başarının daha az stresli olduğu iyi bilinir, ancak daha uzun sürdüğünde başarı daha iyi olacaktır. En önemli şeylere odaklanmaya devam edersek ekibin oraya varacağına inanıyorum.

 

Amazon'un oyun endüstrisindeki yolculuğu birkaç yıl önce başladı ve Lumberyard motoru ve üç oyun üzerinde çalıştı: Breakawy, Crucible ve New World. İlk iki maç iptal edilirken, üçüncü maç bu bahara ertelendi. Başaracak mısın Öğrenmek için lansmanını beklemeliyiz.

Bloomberg'den önceki bir raporda, Amazon'un oyun departmanına yılda 500 milyon dolar harcadığını ve bu departmandan sorumlu kişinin gerekli deneyime sahip olmayan biri olduğunu öğrendik.


Tags

amazon   CEO   Bloomberg   Yeni haberler   HES   eba   hes kodu

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?