Xbox Game Pass, her ay 1 milyon yeni abone alıyor
  • 27, Jan, 2021

  • 109

Xbox Game Pass, her ay 1 milyon yeni abone alıyor

Microsoft'un Xbox Game Pass aracılığıyla bulut oyun hizmeti, her ay bir milyon yeni abone kazanarak, Eylül sonundan bu yana üç milyonluk bir artışla abone sayısını 18 milyona çıkararak iyi büyümeye devam ediyor.

Xbox Game Pass, aylık yalnızca 10 dolarlık bir abonelikle, yüzden fazla Xbox oyununu indirmeye ve satın almaya gerek kalmadan oynama olanağı sunar.

Bu büyüme, Microsoft'un gelecekteki yatırımlarının doğal bir sonucudur, bu nedenle Xbox Live oyun ağı hizmetinin aylık 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı vardır, tüm bu başarı Series S ve Series X sürümlerinde en son Microsoft Xbox'ın piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelir. .

Bu büyümeye, Microsoft'un Doom'un sahibi ZeniMax Media'yı ve Fallout'un sahibi Bethesda'yı satın almasıyla birlikte oyun sektöründeki önemli satın almaları yardımcı oldu ve bunlar, daha fazla kullanıcının bulut oynamak için Xbox Game Pass'e abone olmasını sağlayan en önemli anlaşmalardır.

Microsoft ayrıca yeni aboneler için bir aylık ücretsiz Disney Visualization Plus gibi bir dizi promosyon teklifini duyurdu.

Microsoft'un oyun sektörünün, Xbox satışları sayesinde şirket için üç ayda bir 5 milyar dolarlık gelir elde etmesi dikkat çekicidir.

Kaynak:

DualShockers


Tags

Microsoft   Xbox   Xbox Game Pass   Free Games   Microsoft Flight Simulator For free   eba   hes kodu

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?