Ücretsiz Call of Duty Warzone Game PCyi nasıl indirip yükleyeceğinizi açıklayın
  • 20, Jun, 2020

  • 204

Ücretsiz Call of Duty Warzone Game PCyi nasıl indirip yükleyeceğinizi açıklayın

Başlangıçta indirme işlemine başlamadan önce ve indirme işlemini açıklamaya başlamadan önce Call Of Duty Modern Warefare oyununa sahip olup olmadığınıza bağlı olarak oyun alanının bir kişiden diğerine değişeceğini bilmelisiniz, daha önce oyuna sahip değilseniz oyun indirme alanı 80'e ulaşacaktır. Yaklaşık 101 GB'a kadar ve daha önce oyuna sahipseniz ve cihazınıza yüklediyseniz - Call Of Duty Modern Warfare'in fiyatı 60 $ 'dır - oyuna yaklaşık 10-15 GB'lık küçük bir güncelleme indireceksiniz, bu yüzden İnternet paketinin alanını indirmenize yardımcı olacağından emin olun.

Battle.net adresine gidin ve kendi hesabınızla giriş yapın. Bir hesabınız yoksa, yeni bir hesap oluşturun
Call Of Duty Warzone oyunundan sorumlu program olan Battle.net'i bu linkten indirin.
Şimdi programı yüklemek için gerekli adımları izleyerek yükleyin - diğer programlarda olduğu gibi, ancak alanın 100 GB'a ulaşabileceğini söylediğimiz gibi sabit sürücüde yeterli alan olduğundan emin olun, bu yüzden bu indirme biraz zaman alacaktır.
İndirme işlemi iki bölüme ayrılacaktır, ilk bölüm ve yaklaşık 20 GB boyutu, indirme işleminin geri kalanını tamamlarken oyunu Çevrimdışı modda denemenize izin verecektir.
Oyunu indirme ve yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, yeni bir program ve bilgisayarınızda Battle.net ve WarZone'a özgü yeni bir simge bulacaksınız.
Şimdi 1. adımda oluşturduğumuz ve oluşturduğumuz hesapla giriş yapmanız istenecek. Bu hesapla giriş yapın
Oyunun tadını ücretsiz olarak çıkarmaya başlayın.
Oyunu indirdiğinize göre, indirme işlemine başlamadan hemen önce istediğiniz gibi keyfini çıkarın ve bilgisayarınızın oyunu uygun ve verimli bir şekilde çalıştırabildiğinden emin olun.


Tags

Call Of Duty Modern Warefare   battle   Call Of Duty Warzone   WarZone    Bedava oyunlar   oyunlar   COD

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?