Tüm zorlukları tamamlamak için Fortnite'da Predator kostümü nasıl elde edilir.
  • 16, Jan, 2021

  • 131

Tüm zorlukları tamamlamak için Fortnite'da Predator kostümü nasıl elde edilir.

Belki de Fortnite oyunu "Predator" ile veya önümüzdeki dönemde Predator olarak bilinen adıyla ortak bir işbirliği için hazırlanıyor, ancak bu arada işbirliği, bazı zorluklar elde etmeyi gerektiren tanınmış karakterin üniformasını sağlamakla sınırlı.

Birçoğumuz, Predator gemisinin oyun haritasına düştüğünü biliyoruz, bu da yeni üniformayı alma yolunda bizim için oldukça kolay zorluklar açacak ve burada bu raporda size bu zorlukları ve bunları nasıl başaracağımızı açıklayacağız.

Fortnite'ta Predator kıyafetini edinme adımları

Şu anda, Predator kostümünü elde etmek için 3 yeni görev sağlandı, ancak bunların hepsi değil, çünkü 20 Ocak'ta başka bir grup sağlanacak ve o zamana kadar bu üç görevi birlikte bitirelim.

Oyuna düşen yırtıcı gemiyi bulun.

Beef Boss, Remedy ve Dummy dahil 3 karakterle konuşun.

3 Sağlık Paketi toplayın.

Bu üç zorluğun başarılması kolaydır, ancak haritadaki belirli alanlara ulaşmamızı gerektirir, bu nedenle onlara ulaşmak ve tamamlamak için bazı ipuçlarını izlememiz gerekecek.

Yırtıcı hayvanın gemisi nerede bulunur?

Özellikle geminin düştüğü bölge herkes tarafından bilindiğinden ve yukarıda bahsedilen bölgenin kuzey bölgesinin tepesine park halinde park etmiş gemiyi bulacağınız Stealthy Stronghold alanı olan daha önceki bir raporda bahsetmiştik ve aşağıdaki resimdeki mini haritadan site hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Beef Boss, Remedy ve Dummy ile nerede konuşabiliriz?

Beef Boss ya Durr Burger yiyecek kamyonunda ya da Durr Burger restoranında bulunabildiğinden zor değil .. Remedy ve Dummy, sırasıyla yemek kamyonunun kuzeyinde ve Pleasant Park çevresinde bulunabildikleri için çok uzakta değiller.

3 Sağlık Paketini nasıl toplayabilirim?

Sağlık Paketleri haritanın etrafından toplanabileceği için çok kolay olduğunu düşünüyorum, ancak sizin için kolaylaştırmak için tek yapmanız gereken, bulduğunuz ilk sağlık çantasını alıp üç kez tekrar alıp tekrar almak ve böylece mücadeleyi tamamlamak.

Bununla, Predator kostümünü elde etmek için ilk zorluk serisini tamamladınız, ancak Predator üniformasını elde etmek için tüm koşulları tamamlayarak tamamlayabileceğiniz kalan zorluklar için 20 Ocak'a kadar beklemeniz gerekecek ve ardından bu kılavuzu güncelleyeceğiz.


Tags

fortnite   Epic Games   Steam   HEs   Microsoft   eba   hes kodu

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?