Şimdiye kadarki en iyi 10 Xbox One oyunu
  • 13, Aug, 2020

  • 164

Şimdiye kadarki en iyi 10 Xbox One oyunu

10- Cuphead

Uzun geliştirme ve beklentilerin ardından, Cuphead nihayet 2017'de MDHR stüdyosu tarafından bağımsız ve Microsoft tarafından desteklenen Xbox One'da piyasaya sürüldü (oyun tüm platformlarda kullanıma sunuldu) Oyun beklemeye değer miydi? tabii ki evet.

Görsel unsurlar ve 1980'lerin platform oyunlarından esinlenen 1930'ların animasyonundan ve oynanışından ilham alan bir film müziği ile bu oyun, ilk denediğimizden beri bizi parçalara ayırıyor. Buna bakmak harika ama oyun zor ve kendinizi sinirli bulacaksınız ... ve çok öleceksiniz.

9- Metro Exodus

Kıyamet sonrası oyunlar ölüme kadar gerçekleştirilmiş olabilir, ancak Metro Exodus, en azından kısmen Doğu Avrupa'daki dünyanın eşsiz görünümü nedeniyle, türde yeni bir dönüş yaratmayı başarıyor. Aynı zamanda harika bir oyun: güzel tasarlanmış, zekice hazırlanmış, hikaye açısından zengin ve tatmin edici çeşitlilikte oynanış ve tam uyumlu.

8- Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey, bir paralı asker olarak antik Yunanistan'ın çalkantılı dünyasında dolaşırken tarihleriyle ilgili gerçeği keşfetmeye çalışan iki karakteri, Alexios veya Kassandra'yı kontrol eden Peloponnesos Savaşı sırasında destansı açık dünya Odyssey serisinin en son üyesi.

Sizi antik Yunanistan'ın kalbine götürecek olan Xbox One'daki (XBOX ONE X 4K sürümü) resmi olarak muhteşem Odyssey ve serinin bir sonraki bölümü olan Assassin's Creed Valhalla'nın da bunu takip etmesini bekliyoruz. Oynamak için zamanınız olduğundan emin olun çünkü burada keyfini çıkarabileceğiniz 100 saatten fazla içerik var!

7- Kontrol

Üçüncü şahıs nişancı oyunlarını seviyorsanız, Control by the popüler Remedy studio, tuhaf doğaüstü hikayesi sayesinde oynadığınız herhangi bir oyundan tamamen farklı hissettirecek bir oyun sunuyor. Hem oynanış hem de atmosfer açısından Control, ana hikayenin ötesine geçen iyi bir yan görevler ve zorluklar listesi sayesinde tamamen özgün, çok farklı ve çok tatmin edici.

Kontrol, sizi paranormal aktiviteleri araştıran ve nihayetinde kontrol etmeyi amaçlayan bir devlet kurumu olan Federal Gizli Kontrol Ofisi'nin (FBC) son yöneticisi Jessie Faden karakterine yerleştiriyor. Ancak Jessie'nin yeni rolü, yalnızca Hiss olarak bilinen bir süper güç ayaklanması da dahil olmak üzere, iş tanımında tam olarak tanımlanmayan bazı sorunları içerir.

6- COD Modern Warfare (2019

Call of Duty: Modern Warfare 2019, harika bir tek oyunculu harekat ve özel operasyonlarla harika bir hikaye modu ile en çok satan atış oyunu serisinin yeniden yapımı, CoD: Modern Warfare, harika bir pakete katkıda bulunuyor.

Modern Warfare, hikaye seçimiyle ilgili bazı göze batan sorunlara sahip olsa da, oyun deneyimini kurtulabileceğinizden daha bağımlı hale getiren kontrolörler, sıkı atışlar ve çoklu çevrimiçi oyun modları ile serinin şimdiye kadarki en iyi parçası olmaya devam ediyor!

5- Mortal11Kombat AfterMath

Dövüş oyunlarını seviyorsanız, şu anda Xbox One'da bulunan en iyi dövüş oyunlarından biri olan Mortal11Kombat oynama şansını kaçırmayın.

Mortal kombat hayranları tarafından bilinen en eski ve en ünlü dövüş oyunları serilerinden olup, yeni bir bölüm ve bir önceki bölümü tamamlayan ilginç olaylarla geri dönen Mortal kombat X, daha önce bilindiği gibi 2.5 boyutlu tasarım sistemine sahip kanlı bir dövüş oyunu, harika karakterler tasarımı ve gerçek yüz ifadelerine sahip olduğunu da unutmuyor. Her karakter için son hareket faktörü (Fataltiy - Brutality) ve tüm karakterlerin kıyafetlerini ve hareketlerini değiştirmenize izin veren bir mod sistemi.

Oyunun tam sürümü, tüm eklemeler ve önceden yayınlanmış karakterler de dahil olmak üzere iyileştirmeler ve yeni özellikler içerir.Güçlü bir epik çatışma (RoboCop vs The Terminator) ayrıca The Joker ve Spwan gibi konuk karakterler olacak.

4-Grand Theft Auto V

Açık dünya oyunları ve yan görevler söz konusu olduğunda, hemen akla gelen GTA oyun serisi, (tüm tarafsızlık ve tarafsızlıkla) şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunlarını vaat ediyor!

Mevcut nesil cihazlarda GTA V almak biraz zaman aldı, ancak hiç kimse geliştirilmiş oyunun orijinal versiyona göre ne kadar sunduğuna bakmaktan şikayet edemez, yeni başlayanlar için Rockstar, oyuncunun oyunu bir perspektiften deneyimlemesini sağlayan yepyeni bir birinci şahıs modu ekledi. Daha önce tamamlanmış olsalar bile çeşitli. Ek olarak, oyunun her zamankinden daha heyecan verici görünmesini sağlamak için grafiklerde bir elden geçirme yapıldı ve kabul edelim, GTA V her zaman mevcut olan en iyi oyunlardan biri olmuştur ve hala da öyledir (Xbox Series X'te başka bir geliştirilmiş sürüm onaylanmıştır)

3- Doom Eternal

Biraz cehennemi yıkmaya hazır mısın? Doom geri döndü ve serinin şimdiye kadarki en iyi kısmı. Doom Eternal, Doom'dan bekleyeceğimiz aksiyon miktarı ve kan dökülmesi açısından eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda ihtiyacımız olduğunu bilmediğimiz bir dizi yeni RPG benzeri unsur da ekliyor.

Hikayeyi anlatmaya çok fazla odaklanmayan, bunun yerine sizi bazı iblislerden ve canavarlardan ayıran (tümü rocking rock ve Metal adrenalin uyandıran film müziği çalarken) bir oyun arıyorsanız, Doom Eternal kaçırmamanız gereken bir oyun. Fırlatma.

2- Sekiro Gölgeleri İki Kez Ölür

Sekiro: Shadows Die Twice, FromSoftware gibi bir geliştiricinin doruk noktasıdır; stüdyo, oyuncuları ölmemeye zorlayan oyunlar yaratır (The Dark Souls serisi Is Anybody!)

Sekiro en zor oyunlardan biridir ve herhangi bir R unvanı için çok acımasız bir cezadır.


Tags

xbox   xbox live   Xbox Series X   xbox oyunlari   en iyi oyunlar     

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?