Kaynak: Ubisoft + yakında Xbox Game Passe katılabilir!
  • 02, Jan, 2021

  • 92

Kaynak: Ubisoft + yakında Xbox Game Passe katılabilir!

Microsoft ürünleri ile ilgili haberleri aktaran önde gelen bir gazeteci, yakın zamanda Xbox Game Pass hizmetine Ubisoft + oyunlarının eklenebilme olasılığından bahsetti.Xbox Game Pass hizmetinin geçtiğimiz dönemlerde Xbox platformlarını ayırt eden en önemli hizmetlerden biri olduğuna şüphe yok ve bu hizmet hala sürekli genişlemeye ve açılan ufuklara tanık oluyor. Yeni abonelerin önünde en düşük maliyetle daha farklı adreslere ulaşmak ve öyle görünüyor.

Microsoft'a yakın Windows Central'dan editör Jeez Corden, Twitter platformundaki hesabı üzerinden bizlerle bir tweet paylaştı.

Corden, Microsoft'un daha önce EA Play hizmetini Xbox Game Pass hizmetiyle ilişkilendirmeyi başardığını, ancak bu hesaba katılmadığını ve bu durumun, EA Play'e benzer Ubisoft + dahil olmak üzere oyunculara fayda sağlayabilecek daha fazla hizmeti içermek için kapıyı açık bırakacağını sözlerine ekledi.

Bizim bakış açımıza göre, meselenin birkaç nedenden dolayı da olması bekleniyor; bunlardan ilki, Microsoft'un Xbox Game Pass Ultimate adına geçtikten sonra Xbox Game Pass hizmetini genişletmek için kapının önünde açık olduğunu onaylamasıydı.Ea Play'i bağlamak, hizmet fiyatında herhangi bir değişiklik olmaksızın bu adımların ilkiydi ve aylık 15 ABD doları.

İkinci nedene gelince, Ubisoft ile Microsoft arasında, sonuncusu oyunun tanıtımı olan Basics Creed ve Valhalla olan güçlü bir işbirliği ilişkisi var ve esas olarak Microsoft cihazlarında görüntülendiği için şirket için reklamların birbirine bağlanması açısından bir yakınsama var, bu nedenle bu işbirliği Ubisoft hizmetini Xbox hizmeti ile ilişkilendirmeye yol açabilir. Hariç tutulmayan Game Pass Ultimate.

Ubisoft + hizmeti nedir?

Ubisoft + (eski Uplay +) 100'den fazla Ubisoft oyunundan oluşan bir kitaplığa sınırsız erişimin yanı sıra aylık 14,99 ABD doları karşılığında yeni sürümlere birinci gün erişim sağlar.


Tags

Xbox Game Pass    XBOX   PS5   Ubisoft   EA Play    Ubisoft    eba

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?