Kaynak: PUBG 2 ve PUBG Mobile 2 geliştirme aşamasındadır ve yakında açıklanacaktır.
  • 06, Jan, 2021

  • 123

Kaynak: PUBG 2 ve PUBG Mobile 2 geliştirme aşamasındadır ve yakında açıklanacaktır.

PUBG ve PUBG Mobile hala zirvede olabilir ve birçoğu oyunun uzun vadeli olmasını bekliyor, ancak söylentiler geliştirilmekte olan PUBG 2 ve PUBG Mobile 2 hakkında konuşmaya başladı ve açıklaması çok yakında olabilir.

Bu bilgilerin kaynağı, PUBG oyunuyla ilgili haberleri aktarmakla ilgilenen ve sızdıran oyun haberlerinde başarılı emsalleri olan, PUBG 2 ve PUBG Mobile 2'nin halihazırda geliştirilme aşamasında olduğu ve bu yılın en geç 2021'in ikinci çeyreğinden sonra açıklanabileceği bilgisini paylaştığımız playerIGN'dır.

Kaynağa göre, oyunun geliştiricisi Bluehole şirketi altında çalışan Krafton şirketi, PUBG oyununu geliştirmeye ve genişletmeye odaklanmak için 2018 yılında açıldığı için oyun uzun süredir geliştiriliyor.Kaynağa göre, yeni proje ProjectXTRM dahili adını taşıyor.

Ayrıca aynı kaynağa göre, mevcut motor için güncellenmiş bir motor kullanılacak ve çapraz oynatma desteklenecek, böylece PC oyuncuları oyunu evdeki cihaz sahipleriyle ve cep telefonlarıyla oynayabilecek.

Şimdiye kadar oyun, oynanış sistemi, güncel kısma göre alacağınız güncellemeler ve iyileştirmeler hakkında çok fazla detay bulunmamakla birlikte, PlayerIGN'a göre bu bilgiler resmi olarak onaylanıncaya kadar söylentiler şemsiyesi altında kalır.İlk açıklama MS 4 ile 6 arasındaki dönemde bekleniyor. Bu yıl.


Tags

PUBG 2   PUBG Mobile 2   playerIGN   ProjectXTRM    PUBG MOBILE   eba   hes kodu

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?