FIFA 21 kapak yıldızı ortaya, prömiyeri geliyor!
  • 22, Jul, 2020

  • 220

FIFA 21 kapak yıldızı ortaya, prömiyeri geliyor!

EA yakın zamanda FIFA 21 oyununu duyurdu ve mevcut nesilden satın alan kişinin yeni nesil sürümü ücretsiz alacağı ve kişisel bir bilgisayarda çalıştırmak için gereken özellikler de ortaya çıktığı gibi bu konuda birçok bilgi aldık. Bugün, EA bize yeni bir duyuru ile geri döndü ve bize tekrar tekrar göreceğimiz resmi kapak ve yıldızı açıkladı.

Daha fazla ilerleme olmadan, FIFA 21'in kapak yıldızı, Paris Saint-Germain ekibi ile Dünya Kupası ve Fransız Ligi'ni kazanan genç Fransız Killian Mbabbe. Aşağıda, hem fiziksel versiyonlarda hem de dijital mağazada mevcut olacak oyunun resmi kapağını görebilirsiniz. Bir basın açıklamasında yıldız, FIFA Rüyası Oyununun kapağına ulaşmanın bir gerçeklik haline geldiğini ve bunun onun için büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Normal sürüm

Edifr_9XoAEibpK-1.webp
Kahraman sürümü

Edifr_9XoAEibpK-1.webp
Bu sadece FIFA 21 ile ilgili değil. Yarın 18: 00'da KSA yerel saat EA futbol simülasyon oyununun ilk resmi sunumunu gösterecek ve buraya tıklayarak resmi YouTube kanalında izlemek için bekleyebilirsiniz, ancak bunun bir olayla ilgili olup olmadığını bilmiyoruz Yarın aynı tarihte olan Xbox Serisi oyunlarının keşfi.

FIFA 21, 19 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de ve Nintendo Switch'te piyasaya sürülecek. Yukarıdaki haberlerde daha önce belirtildiği gibi PlayStation 5 ve Xbox Series X'te de mevcut olacak. Yeni kapak hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki görüşlerinizi paylaşın ve yarın, teaser'dan sonra yeni olan her şeyi kapsamamızı bekleyin.


Tags

EA SPORTS   EA   FIFA   PES   FIFA 2021   Football   PS5

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?