EFootball PES 2021 güncelleme ve fiyat açıklamalarını başlattı!
  • 18, Jul, 2020

  • 282

EFootball PES 2021 güncelleme ve fiyat açıklamalarını başlattı!

Geçtiğimiz günlerde, şirket, önceki yıl boyunca benimsenen bir önceki sistemle farklılaşan, önceki yıllarda kabul edilen bir sistemle farklılaşan önceki sürüm eFootball PES 2020'nin yeni bir versiyonunu sunmaya karar verdiği için bu yıl için yıllık alışkanlığını değiştiren PES serisi hakkında geniş bir konuşma yapıldı. Ekibin 2021'de PS5, XBOX ve PC'de bir sonraki ana bölümde çalışmak için ek zamanı var.

Ancak son birkaç saat içinde, oyunun içinden ilk video incelendi ve bir sonraki büyük güncelleme, ikincisinin konuyu büyük ölçüde eklediği ve hakim olduğu, eFootball PES 2021 oyununun sadece önceki bölüm PES 2020 için bir güncelleme olduğu ve oyun veya sistem açısından temel bir gelişme olmadığı Oyunda animasyon genel olarak içerikten bahsetmemek.

Ekip ayrıca Konami'ye oyunun teyp ve dijital mağazalar şeklinde normal bir kopya aracılığıyla 29,99 dolarlık bir fiyatla sunulacağını doğrularken, Club Edition başlıklı diğer versiyon sadece ve sadece 34,99 dolarlık bir fiyatla dijital mağazalardan satışa sunulacak ve bir dizi Kulübüm geliştirme seviyesindeki ödül, oyuncuların, özel gömleklerin yanı sıra oyunun bu sürümünün sahipleri için aynı zamanda mevcut olan ek içeriklere ek olarak takımınızın sıralarını favori kulüplerinizden yükseltmeyi seçmesidir.

Tabii ki, tekrarladığımız ve hatırladığımız oyun, temel oyun PES 2020 için büyük bir güncelleme olduğunu ve gelecek yıl bir sonraki büyük bölümün eFootball PES 2022'sini piyasaya sürecek olan PlayStation 5 ile uyumlu birçok teknik özellik piyasaya sürülene kadar seride büyük farklılıklar beklemenize gerek yok. Ve Xbox X Serisi.


Tags

Pes 2020   PES 2021   FIFA   PS5   Yeni pes     

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?