Discordun görünümünü veya arayüzünü nasıl değiştiririm
  • 27, كانون أول, 2020

  • 709

Discordun görünümünü veya arayüzünü nasıl değiştiririm

Discord uygulaması, ücretsiz olması ve diğer uygulamalardan daha iyi sesli konuşma desteği, botları ve eklentileri destekleme konusundaki geniş yetenekleri ile şu anda tüm PC oyuncuları için en önemli programlardan biridir ve ayrıca son zamanlarda oyuncuların oyunlarına kolayca erişmelerine ve elektronik oyun ticaret pazarına girmeye ve bunları dağıtmaya çalışmasına yardımcı olmaya yöneliktir. .

Ve bu özelliklerle birlikte, kullanıcıların uygulamayı özelleştirmesine ve eğlenceli ve ilginç bir yere dönüştürmesine yardımcı olan farklı iyileştirmeler oluşturmak için bu uygulamanın sunduğu yetenekleri kullanan programcıların ve geliştiricilerin yaratıcılığı geliyor. Bu eklemelerden en ünlüsü, Windows ve Mac OS için Discord uygulamasının sürümleriyle uyumlu olan Better Discord'dur.

Ücretsiz açık kaynaklı eklenti, Discord uygulamasına Github web sitesinden indirilerek ve daha sonra normal olarak bilgisayara yüklenerek eklenebilir, bundan sonra Discord uygulamasını yeniden başlatmanız ve eklenti uygulamaya ilk kez yüklenene kadar bir süre beklemeniz gerekir. Uzantı açık kaynak kodludur ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır ve uygulamadaki hesabınız veya kişisel verileriniz için herhangi bir risk oluşturmaz.

Bu eklenti ile Discord uygulamasının görünümünü beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olacak birçok özellik elde edebilirsiniz.Ayrıca, metin sohbetlerinde kullanmak için binlerce emoji de edinebilirsiniz.

Discord uygulamasının görünümünü tamamen değiştirin
Better Discord eklentisi ile yazı tipi boyutu, simge şekli, satır aralığı ve arka plan renkleri gibi uygulamanın tüm ayrıntılarını değiştiren özel CSS temaları indirebilirsiniz.Ayrıca kendi temalarınızı tasarlayabilir ve çevrimiçi kılavuzları okuduktan sonra CSS editörü aracılığıyla doğrudan uygulama içinde deneyebilirsiniz. . Kişisel fotoğraflarınızı ekranınızın boyutuna bağlı olarak daha küçük veya daha büyük bir boyutta görüntülemek veya yazı tipini izin verilenden daha büyük bir boyuta şişirmek istiyorsanız, bunu yapmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

better-discord.jpg

Discord platformundaki resmi eklenti sunucusu aracılığıyla kullanıcılar tarafından önceden hazırlanmış temalara erişebilir, ayrıca bu eklenti ile kullanılabilecek, uygulamayı kullanmanızı kolaylaştıracak ve tekrar eden görevleri büyük ölçüde gerçekleştirecek ayırt edici eklemelerin kaydına erişebilirsiniz.

Hızlı arayüz ayarı
Tüm görünümü değiştirmek veya boyutları ayarlamak ve öğeleri gizlemek için gereken kılavuzu okumakla ilgilenmiyorsanız, eklentideki önceden belirlenmiş stilleri kullanabilir, Discord uygulama ayarları sayfasından Çekirdek bölümüne erişebilir ve tercih ettiğiniz ekran stilini seçebilirsiniz.

Mevcut hızlı görüntüleme modları, uygulamada varsayılan olarak mevcut olan karanlık modu, dikkat dağıtıcı öğeleri gizleme ve metin konuşmalarını olabildiğince basit tutarken, ekrandaki görüntüleme alanını artırmak için görüntüleri en aza indirgeme özelliğini içerir. Sunucudaki kanallar.

 


الكلمات المفتاحية

discord  Better Discord  Github   discord temalar  eba  HES  hes kodu

شارك هذا المقال...

تابعنا...

ما هو شعورك تجاه المقال؟

Discordun görünümünü veya arayüzünü nasıl değiştiririm post5fe85f04df1e0.jpg
5Stars
Best in IT Services and Web Development.