Bu özellik, iPhone'unuzu herhangi bir yerde unutmanızı engelleyebilir
  • 05, تشرين أول, 2021

  • 527

Bu özellik, iPhone'unuzu herhangi bir yerde unutmanızı engelleyebilir

iOS 15, keşfetmeniz gereken yeni özelliklerin bir hazinesidir ve burada ve ayrıca burada en önemli özellikler hakkında bilgi edinebilirsiniz ve bazı sevgili okuyucularımızın uzaklaşma uyarısı özelliği hakkındaki isteği üzerine, bu harikayı incelemeye karar verdik. özelliği ve nasıl açılacağı, iOS cihazınızı kaybetmenizi önlemenize yardımcı olabilir - iPhone'unuz her yerde.

Uzaklaşma uyarıları

Yeni özellik, bir iPhone'unuz ve bir Apple akıllı saatiniz varsa ve saati veya iPhone'u unutursanız, diğer cihazlarınıza bir mesaj göndererek cihazlarınızdan birini geride bırakırsanız sizi uyaran, uzaklaşma uyarıları olarak bilinir. , cihaz diğer cihazdan uzaklaşır uzaklaşmaz sizi uyaracaktır ve bu özellik Find My uygulamasının bir parçasıdır.

Uzakta uyarıları özelliği nasıl açılır

◉ Uygulamamı Bul'a gidin

◉ Ekranın altındaki Cihazlar'a tıklayın

◉ Uyarı ayarlamak istediğiniz cihazın adına tıklayın.

◉ Bildirimler altında, Cihaz bırakıldığında bildirim gönder'e dokunun.

◉ Böylece cihazı geride bıraktığınızda çalışacak olan özellik devreye giriyor; Şu anda tüm Apple cihazlarının bu özelliği desteklemediğine dikkat edilmelidir.

◉ Cihazdan çıktığınızda uyarı almayacağınız, hariç tutulan bölgeler veya ev gibi güvenilir bölgeler oluşturabilirsiniz.

◉ Sistem, bu dışlama bölgelerini tüm cihazlara mı yoksa yalnızca belirli bir cihaza mı uygulamak istediğinizi soracaktır.

Artık yanlışlıkla bir cihazı geride bırakırsanız, diğer cihazlarınıza mesaj göndererek sizi uyarmaya çalışacaktır. Uzaklaşma uyarıları ayrıca AirTag izleyiciyle ve Apple'dan olmasalar bile Find My'ı destekleyen tüm aksesuarlarınızla çalışır, ancak elbette iPhone'un iOS 15 ve sonraki sürümlerinde ve iPad'in iPadOS 15'te olması gerekir ve özelliğin onlarla çalışması için daha sonra.


الكلمات المفتاحية

iphone  ios  apple  iphone kayboldu   ios özelliği  iphone özelliği  son haberler

شارك هذا المقال...

تابعنا...

ما هو شعورك تجاه المقال؟

Bu özellik, iPhone'unuzu herhangi bir yerde unutmanızı engelleyebilir post615c57c2bf307.webp
5Stars
Best in IT Services and Web Development.