Asya'daki PlayStation Plus aboneleri önümüzdeki ay 4 ücretsiz oyun alacak.
  • 29, Jan, 2021

  • 77

Asya'daki PlayStation Plus aboneleri önümüzdeki ay 4 ücretsiz oyun alacak.

Sony dün, 3 oyun içerecek olan önümüzdeki Şubat için ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını açıkladı: Destruction AllStars, Control: Ultimate Edition ve Concrete Genie, ancak örneğin bir Japon hesabı gibi bir Doğu Asya ülkesi için bir hesabınız varsa, ek bir dördüncü oyun alacaksınız.

PlayStation Japan hesabı, bölge için Şubat ayı için ücretsiz PlayStation Plus oyunlarının listesini açıkladı, çünkü listede Bloodstained: Ritual oyununa ek olarak diğer hesapların yanında bulunan üç oyun da dahil olmak üzere 4 oyun yer alıyor. PlayStation 4 cihazlarında hizmet abonelerine sunulacak olan Night of the Night, ancak oyun PlayStation cihazında da çalışacak 5 Ayrıca ön uyumluluk sayesinde.

PlayStation 4 cihazlarında servis aboneleri için dördüncü bir oyunun sağlanması, duyurulan pakette bulunan Control oyununun mevcut sürümünün PlayStation 4 cihazlarıyla uyumlu olmayacağı ve PlayStation 5 cihazlarında henüz bilinmeyen nedenlerden farklı olarak çalışacağı için geldi. sürüm, bölgelerin geri kalanı için Plus oyun paketinde mevcuttur.Sürüm, geçmiş ve mevcut nesilden uyumlu olacaktır.

Haklı olabilir ve listeye dördüncü bir oyun eklemeye değer, ancak bir Japon hesabı alırsanız dördüncü oyunu alma şansınız olur.

Şubat ayı için ücretsiz PlayStation Plus oyunları, 2 Şubat 2021 Salı günü indirilebilir olacak ve o zamana kadar, aşağıdaki 4 oyun içeren ücretsiz Plus oyunlarını Ocak ayı için son şansınız:

Playstation 4
Tomb Raider'in Gölgesi
Assetto Corsa Oyunu (Suudi Mağazası)
GreedFall Game (ABD Mağazası)
Playstation 5
Maneater oyunu (Saudi Store'da bulunmayacaktır)


Tags

PlayStation 5    PS5   PS turkey   PS4      eba   hes kodu

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?