Apple, 30 Ekim'de iPad ve MacBook dizüstü bilgisayarını piyasaya sürecek
  • 24, Oct, 2018

  • 296

Apple, 30 Ekim'de iPad ve MacBook dizüstü bilgisayarını piyasaya sürecek

Apple, 2015'ten bu yana iPad Pro'nun en büyük yenilemesini ve daha düşük maliyetli bir MacBook dizüstü bilgisayar ve yeni bir Mac mini masaüstü tasarlamayı planlıyor.

Apple Inc., yeni iPad'leri ve Mac bilgisayarlarını duyurması muhtemel olan New York Brooklyn'de 30 Ekim'de bir ürün açıklaması yapacağını söyledi.

apple-macbook-inside1.jpg

Medyaya davet, neyin getirileceğini belirtmeden “yapımda daha fazlası var” diye yazıyor. Cupertino, California merkezli teknoloji devi, bu yıl başında Bloomberg News tarafından bildirilen ve daha düşük maliyetli bir MacBook dizüstü bilgisayarının yanı sıra daha düşük maliyetli bir MacBook dizüstü bilgisayarının yanı sıra 2015'te satışa çıktığı için iPad Pro'nun en büyük yenilemesini planlıyor.

Apple’ın web sitesinde, etkinliğin canlı olarak yayınlanacağını söylediler. Bu, şirketin 2012 yılında dijital ders kitapları servisini tanıttığından beri New York'ta yapılacak ilk Apple ürün tanıtımını işaret edecektir. Ancak, bu yıl Kaliforniya dışında ikinci Apple ürünü lansmanı yapılacaktır. Mart ayında, şirket yeni eğitim yazılımı ve Chicago bölgesi lisesinde giriş seviyesi iPad'i güncelledi.


Tags

apple   teknologi   macbook   yeni   fyat   ipad   bilgisayar

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?