Ankerden başucu ürünü Soundcore Wakey
  • 30, Jul, 2019

  • 144

Ankerden başucu ürünü Soundcore Wakey

Anker’in yeni Soundcore Wakey ürünü dört işlevi bir arada sunarak yatağınızın başucunda yer almaya aday oluyor. Çalar saat, BT hoparlör, kablosuz hızlı şarj adaptörü ve FM radyo fonksiyonlarını bir arada sunan Anker Soundcore Wakey, şık görünümü ve işlevsel yapısıyla hayatı kolaylaştıran bir ürün olarak öne çıkıyor.

Her ortama uyum sağlayabilen beyaz renkli hoş tasarımıyla Anker Soundcare Wakey, oldukça zarif ürün olarak öne çıkıyor. Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen telefonu cihazın üzerine sırt üstü koymak hızlıca şarj etmek için kullanıcıya iyi bir deneyim yaşatıyor.

Anker Soundcore Wakey’in ön bölümü hem hoparlör hem saat işlevine sahip. Cihazın hoparlör ve alarm olarak kullanılabilen ön kısmı, uyanmakta zorluk çekenlerin yardımına yetişiyor ve müzikle daha keyifli uyanmalarını sağlıyor.

Anker Soundcore Wakey, bağlantı konusunda oldukça zengin. Cihazın arka tarafında elektrik, AUX ve radyo bağlantı girişi ile iki USB yuvası bulunuyor. Ürünü hem iOS hem de Android uygulamasıyla beraber işlevsel olarak kullanmak mümkün.

Cihazın arkasında bulunan USB çıkışları sayesinde kablosuz şarj teknolojisine sahip olmayan telefonlar veya USB şarjı destekleyen herhangi bir ürünü de rahatlıkla şarj edilebiliyor.

PowerIQ protokolü ile 10Wat’a kadar hızlı kablosuz şarjı destekleyen Anker Soundcore Wakey, çift 5W çıkış sayesinde iyi bir ses kalitesi sunuyor. Ürünün saat gösteren kısmının parlaklığı ayarlanabiliyor. Bu sayede verimli uyku için ortamın kalitesi de artırılmış oluyor. Soundcore uygulaması sayesinde hızlı senkronizasyon ve çalar saat ayarı yapmak mümkün.

Anker Wireless Charging teknik özellikler:

Kablosuz şarj gücü: 10W
Çok portlu şarj gücü: Var
Ses çıkışı: 2x5W Stereo
Ekran: LED
Alarm saati: 15
Dahili zil sesi: 10
Uygulama: Var
FM Radyo: Var
Bluetooth Sürümü: 5.0
Otomatik Zaman Senk: Var


Kaynak : teknosafari


Tags

Anker Wireless   Anker   Kablosuz şarj   Soundcore Wakey        

Share this Article...

Follow us...

How do you feel about this Article?