Call of Duty Warzone'daki takip paketleri sonunda renkli çekimler içeriyor ve bu kılavuzda size bunları nasıl elde edeceğinizi ve neleri içerdiklerini anlatacağız.

Call of Duty Warzone birkaç haftadır piyasada olmasına ve ücretsiz Battle Royale deneyiminin tadını çıkarmak için tam Modern Warfare oyununu indirme ihtiyacına rağmen, birçok kişinin beğenisini kazandı ve kısa sürede en popüler battle royale oyunlarından biri haline geldi.

Home stone bu konuda büyük bir rol oynayabilir, onsuz büyük oyunu yüz GB'ın üzerinde indireceğimi düşünmüyorum ve Activision, son zamanlarda piyasaya sürülen renkli mermi paketleri dahil olmak üzere daha fazla özellik yayınlayarak durumdan yararlanıyor.

Aşağıdaki videoda görüldüğü gibi Warzone'da renkli mermilerin etkisini görebiliyorsunuz ve güzel görünmekten başka bir amaca hizmet etmiyorlar! Birçoğuna önemsiz gelebilecek bir şey, ancak oyun meraklıları için harika!

Şu anda dört tür Renkli Çekim Paketi mevcuttur ve ne yazık ki bunları elde etmenin tek yolu çok az parayla.

Mermilerin şu anki renkleri kırmızı, mavi, yeşil ve pembedir ve paranızı onları almak için harcamadan önce, belirli silahlarla çalıştıklarını bilmelisiniz ve her renk iki silaha karşılık geliyor.

ücret :
Renkli çekimlerin maliyeti yaklaşık 2.400 kod noktası arasında değişiyor ve güncel olaylara bağlı olarak mevcut, çünkü St. Patrick Günü'nü kutlamak için yeşil izleme paketi sağlandı ve eklenen en son paket anime paketi ve çekimler pembeye dönüyor.