Apple, meşhur, merakla beklenen etkinliğinde, kullanıcıların beklediği, en önemlisi yeni iPhone olan ürünleri kastetmedi ve şirket bizi Apple Smart Watch ve iPad gibi bir dizi başka ürünle şaşırttı ve nedeni ne olursa olsun, kullanıcılar kızgın hissetti, ancak belki de Apple bunları açıkladığında bu yıl sonuna kadar tazmin edecek. Çok beklenen ürünleri ortaya çıkardık ve ilerleyen satırlarda Apple'ın konferansında duyurmadığı ancak 2020'de bu yıl çıkacak 5 ürünü öğreneceğiz.

Yeni iPhone

آيفون

Apple konferansı beklediğimiz gibi olmasa da ve en önemli ürün olan iPhone, Corona virüsü salgını ve yeni cihazı üretmek için ihtiyaç duyulan sarf malzemesi eksikliği nedeniyle bulunmamasına rağmen, şirket şimdiden birçok Apple kullanıcısı ve hayranının beklediği iPhone 12 ailesini lanse etmek için Ekim ayında başka bir sanal konferans düzenlemeyi planlıyor Bu, iPhone'un Apple konferansında olmadığı ilk olay olmadığı için, iPhone 4S 2010'da yoktu ve şirket aynı yıl 4 Ekim'de duyurdu.

AirTags izleme cihazları

آيفون

İPhone'un tespit edilmesinin yanı sıra, son dönemde çok duyduğumuz AirTags takip cihazlarının piyasaya sürülmesinin yanı sıra çok şey bekliyordu ve kişisel eşyalarınızı takip etmek için tasarlandılar ve Apple'ın bunları yakında açıklayacağını tahmin ediyoruz çünkü raporlar, şirketin bu cihazlardan zaten çok büyük miktarlarda ürettiğini gösteriyor ve bu yüzden onları görebiliriz. Çok yakında ve bu yılın sonundan önce.

Ayrıca şunu okuyun: Turuncu veya yeşil nokta iPhone'un saldırıya uğradığı anlamına mı geliyor?
AirPods Studio kulaklık

آيفون

Bazı raporlar Apple'ın AirPods Studio olarak bilinen kulaklıklar üzerinde çalıştığını ve baharda görüneceğini ancak yine şirketin son konferansında açıklamadığını ancak yeni kulaklığın özel bir U1 çipine sahip olacağına dair bir dizi yeni bilgi olduğunu belirtti. Şu anda iPhone 11 ve çipte bulunan Apple, Bluetooth'tan daha iyi, ondan daha hızlı ve daha doğru olan UWB teknolojisini sağlıyor ve Apple, takip cihazlarını duyurursa yeni kulaklıklarını da duyurabilir.

Apple TV

آيفون

Apple, Mac bilgisayarları Intel işlemcilerden uzakta üretmeye çalıştığını ve yeni işlemcilerin ARM mimarisiyle tasarlanacağını ve "Apple Silicon" veya A14X olarak adlandırılacağını duyurmuştu. Tim Cook daha önce ilk Mac'in bu yılın sonundan önce geleceğini açıklamıştı, bu yüzden Yakında 2020'nin sonundan önce yeni Apple A14X işlemciye sahip bir Mac görebiliriz.