PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi en çok şu anda oyuncular tarafından bekleniyor. Bir sonraki güncelleme, raporlara göre bazı ek özellikler sunmayı vaat ediyor. Mayıs sona erdi ve Haziran sonunda burada. PUBG Mobile 0.19.0 ana güncellemesine çok yakınız. Haritalar, araçlar, etkinlikler ve yeni silahlar gibi şaşırtıcı yeni özelliklere sahip olacağız. Şimdiye kadar 0.19.0 güncellemesi hakkında bildiğimiz her şeye bir göz atalım.

Yayın tarihi
Bir sonraki PUBG mobil güncellemesine kadar yalnızca bir ay kaldı. 0.19.0 güncellemesi, 13 Temmuz 2020'de Sezon 13 bittikten (12 Temmuz) sonra yayınlanacak. Bununla birlikte, hala resmi onay bekliyoruz, ancak büyük olasılıkla 14 Temmuz.

Ek özellikler
Bu atış aksiyon Battle royale oyununun, PUBG Mobile'a Yeni harita ‘Fourex‘, Yeni araç ‘Monster Truck’ ve Yeni keskin nişancı ‘Mosin Nagant’ gibi yeni özellikler eklemesi bekleniyor.

Pubg-Account-Banned_-Check-Here-Possible-Reasons.-2-1.jpg

Fourex, 2 × 2 km uzayda bir araya getirilen PUBG Mobile'ın dört büyük haritasının birleşimidir. Her PUBG mobil haritasının özelliklerini ödünç alır. Fourex keşfedilecek gizli yerlerden oluşur. Ancak, herhangi bir klasik harita eklenmeyecek veya değiştirilmeyecektir. Tencent, Fourex'i Arcade Haritasına ekliyor.

Pubg-Account-Banned_-Check-Here-Possible-Reasons.-2-1.jpg

Ek olarak, harita kendi avantajları ve dezavantajları olan yepyeni bir araç Monster Truck'a sahiptir. PUBG Mobile'daki büyük lastiklere sahip bu devasa araç, tepelerde, arazilerde ve dağlarda seyahat etmek için uzmanlaşmıştır.

Seviye Ödüller
PUBG Mobile Sezon 14 Seviye ödüllerinde özel hediyeler ve eşyalar bulunur. Her zamanki gibi, Altın Seviyesinden başlar ve belirtilen Sezon paraşütü ile Ace'de biter.

Altın ve Platin Seviye Ödülleri, deri kıyafetlerde klasik zırh ve maske ile orta çağa götürüyor.

Diamond Tier Reward, önceki kostümle eşleşen M24 keskin nişancı tüfeği derisinden oluşur. Herhangi bir M24 cildi olmayan oyuncular, bu şans olabilir.

Sezon 14.
PUBG Mobile Royal Pass bize her zaman çok sayıda ürün getiriyor ve özel görünümler ve oyuncular paralarını harcamaya değer buluyor. Sezon 14 Royal Pass ayrıca inanılmaz hediyeler, UC'ler, Kaplamalar, İfadeler, kıyafetler ve 100RP'de özel bir hediyeye sahip olacak.

Ödüller sadece Elite Pass üyeleriyle değil, Free Pass sahibi olanlarla da sınırlıdır. Sezon 14'ün en üst düzey ödülü, modern ve eski kombinasyonda güzel bir şekilde harmanlanmış bazı mecha-mısır firavunu içeriyor.