28 Ağustos'ta Apple'ın App Store ve PUBG Mobile tarafından yapılan ortak açıklamaya göre, uzun zamandır beklenen yeni Erangel haritası, klasik Erangel haritasına orijinal bir dokunuş verecek kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş savaş alanında gelişmiş bir savaş deneyimi içeren oyunun bir sonraki güncellemesinde sunulacak. Ve yeni.

8 Eylül'den itibaren oyuncular, PUBG MOBILE canlı yayın etkinliğinde bahsedilen "gizemli sürpriz" olan PUBG MOBILE sürüm 1.0'daki teknolojiler ve yeni kullanıcı deneyimi gibi diğer devasa yeni özelliklere ek olarak tamamen yenilenen Erangel haritasına paraşütle atlayabilecekler. Yeni Çağ.

Birkaç aylık analiz, iyileştirme ve tekrarlanan testlerden sonra, PUBG Mobile ekibi oyunun en popüler haritasını güncelledi ve görsel unsurları ve performansı geliştiren ve orijinal ve yeni bir yüksek kaliteli oyun deneyimi sağlayan değişiklikler ekledi.

Haritadaki önemli restorasyon unsurları:
Yepyeni Harita Öğeleri - Unutulmuş siperler, kütük bariyerler, tanklar ve terk edilmiş sığınaklar gibi yeni unsurlar, oyunculara maksimum zafer elde etmek için savaşırken farklı stratejiler ve taktikler geliştirmeleri için yeni yollar sağlıyor.
Kaynak Noktalarında Büyük Değişiklikler - Yeni toplanabilir araçlar, silahlar ve kaynaklar (ganimet) Sosnovka Askeri Üssü, Mylta Gücü, Malikane, Hapishane, Maden Bölgesi ve daha fazlası gibi popüler oyun içi yerlere dağıtıldı, çünkü oyuncular daha zengin bir toplama ve arama deneyiminin keyfini çıkarabilecekler. Kırsal alanlar, antik yerlere aşina olmalarına rağmen oyunu daha dengeli bir stil ve daha çeşitli stratejilerle deneyimlemek için.
Bina Değişiklikleri - Erangel haritası boyunca birden fazla bina ve barınak değiştirildi ve geliştirildi ve oyuncular, bina değişikliklerine dayalı yeni stratejilere ihtiyaç duyacak ve buna göre savunma ve saldırı stillerini değiştirecek.
Geliştirilmiş ve iyileştirilmiş görseller - Bitkilere, gökyüzüne ve su efektlerine daha fazla hayat vermek için güncellenmiş aydınlatma sistemleri. Sonuç olarak, oyuncular su yüzeyindeki yansımaları ve dolaylı güneş ışığını görebilecekler ve yapı dokuları, çevre, parçacıklar, duman, hava patlamaları, silah flaşları ve geniş bir aralıktaki savaş etkileşimleri gibi savaşlara daha gerçekçi bir his vermek için modeller ve yapı kalitesi iyileştirildi. "Ultra HD" özelliği açılabilir. En yüksek kalitede grafikler için. Bu grafik iyileştirmesi, pürüzsüz bir dövüş deneyimi ve klasik oynanış sürdürürken benzeri görülmemiş, yüksek kaliteli bir mobil deneyim sağlar.
Tamamen yeni Erangel haritasındaki yeni özelliklere ek olarak, oyunculara daha özlü ve kolay bir kontrol deneyimi sağlamak için PUBG Mobile'daki kullanıcı arayüzü tamamen elden geçirildi ve etkileşimli deneyimler yapıldı. PUBG MOBILE, etkileşimleri, görselleri, hareketleri ve ses efektlerini geliştirmek için yenilikçi bir çoklu ekran değiştirme modu başlattı ve mevcut işlevleri, oyuncuların ana sayfadan görebilecekleri sayfalar halinde yeniden düzenledi.